Вхiд
Головна / Події

Митрополит Онуфрій відслужив Літургію у Свято-Вознесенському жіночому монастирі, що на Тячівщині

26-08-2017, 09:26

Митрополит Онуфрій відслужив Літургію у Свято-Вознесенському жіночому монастирі, що на Тячівщині

25 серпня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Вознесенському жіночому монастирі в с. Чумальово Тячівського району Закарпатської області.

Його Блаженству співслужили митрополит Хустський і Виноградівський Марк, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, митрополит Ніжинський і Прилуцький Іриней, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Ірпінський Климент, єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Бронницький Парамон (РПЦ), єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, єпископ Баришівський Віктор та духовенство Хустської і Мукачівської єпархій УПЦ.

За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні, – зазначає сайт Київської Духовної Академії і Семінарії.

Після одпусту Його Блаженство благословив віруючих закарпатців та виголосив вітальне слово митрополиту Бориспільському і Броварському Антонію, який цього дня відзначає своє 50-річчя з Дня народження. З нагоди ювілею Предстоятель УПЦ удостоїв Високопреосвященнішого владику права носіння другої панагії.

Також митрополита Антонія привітали присутні архієреї та численна паства.

По завершені богослужіння у монастир на вічне зберігання Його Високопреосвященство передав ковчег з мощами святителя Миколая Чудотворця.


коментарі

Петро

26 серпня 2017 09:56
Шикарна служба, дружина та сестра дуже задоволені,
А ось люди , що змінали її виклали відео https://www.youtube.com/watch?v=vFMmBbGYR8s
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду