Вхiд
Головна / Події

У Закарпаття привезли ковчег із мощами одного з найбільш шанованих святих

26-08-2017, 11:29

У Закарпаття привезли ковчег із мощами одного з найбільш шанованих святих

У Закарпаття прибув ковчег із мощами одного з найбільш шанованих святих в усьому православному світі — святителя Миколая Мірлікійського. У цей день урочисту літургію у Свято-Вознесенському жіночому монастирі, який розташований у селі Чумалево Тячівського району, очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Онуфрій.

Святиню передав в обитель керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич), який у цей день відзначає 50-річчя. Митрополит Антоній народився в селі Чумальово, з дитинства разом з батьками відвідував Свято-Вознесенський монастир, де зміцнювався у вірі.

«В атмосфері обителі відбувалося моє духовне зростання. Тут запалили в мені свічку віри і любові до Бога та Церкви Христової, яка горить і сьогодні», — розповів митрополит Антоній. За словами владики, він передає велику святиню у Закарпаття, щоб Свято-Вознесенський монастир став місцем, куди приїдуть поклонитися святителю Миколаю багато православних християн. Мощі шанованого у всьому православному світі святого передані обителі на вічне зберігання.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду