Вхiд
Головна / Події

Широко розрекламований фестиваль Polyana Festival 2017 відмінено, організатори просять вибачення

3-09-2017, 18:56

Широко розрекламований фестиваль Polyana Festival 2017 відмінено, організатори просять вибачення
Організатори зазначають, що відмінили фест через кілька обставин непереборної сили. На коли планують пернести фестиваль поки не відомо, але мова йде про наступний рік. "Нам неймовірно прикро повідомляти наступну новину, але на сьогодні вона є фактично, - вказують у своєму повідомленні. - Через кілька обставин непереборної сили ми змушені перенести фестиваль 2017 року".

І далі: "До останнього моменту, ми були впевнені в своїх силах та в силах партнерів. Тим не менш, на сьогодні склалася ситуація, коли ризик проведення фестивалю не на належному рівні перевищив ризик його скасування. Ми не вміємо працювати погано й не можемо надавати неякісні послуги. Й найстрашнішим для нас є розчарування учасників, партнерів та гостей фестивалю в момент його проведення. Ми розуміємо, що наша репутація зазнає мінусів від цього рішення, втім вони були би набагато більшими, коли би ми не виконали своїх обіцянок після та під час проведення проекту. Так бути не може. Саме тому ми були вимушені прийняти це важке рішення, незважаючи на наполегливу працю усієї команди протягом року. Й саме тому, ми зараз з Вами відверті.

Ми вдячні кожному глядачу за придбання абонементів. Ми вдячні кожному партнеру, що підтримав нас. Ми вдячні кожному музиканту, що хотів як і ми почути свою музику у Карпатських горах.

Ми робимо висновки, збираємо нові сили та вже сьогодні починаємо готувати новий фестиваль.
Широко розрекламований фестиваль Polyana Festival 2017 відмінено, організатори просять вибачення

Ми готові до Вашої критики й ще більше – готові до Вашої підтримки та розуміння ситуації, в якій далеко не все, нажаль, залежить від організатора.

Гроші за придбані абонементи можна повернути після 10 вересня 2017 року. Або тим, хто хоче нас підтримати, залишити собі придбані абонементи й скористатися ними у 2018 та 2019 роках. Це наш символічний бонус Вам за підтримку та завчасне придбання квитків.

У нашій історії організації подій – це перше скасування. З подібним, ми ще не стикалися. Й не бажаємо нікому з колег аналогічної історії або схожих випадків. Ми вклали у цей фестиваль не лише усі свої матеріальні, а й моральні сили. Ми готові до запитань й не змінюємо свої номери телефонів.

Гарантуємо порядність по всіх напрямках.

Організатори фестивалю:
Євгенія Стрижевська, Денис Блощинський, Тимур Мазур та команда Polyana Festival 2017"


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду