Вхiд
Головна / Події

Псевдоактивіст та екс-керівник громради УМВС часів Шаранича провокують на Закарпатті конфлікт, "зав’язаний" на темі переселенців

5-09-2017, 15:30

Псевдоактивіст та екс-керівник громради УМВС часів Шаранича провокують на Закарпатті конфлікт, "зав’язаний" на темі переселенців

Так, сумнозвісні Павло Павлов та Микола Желізняк погрожували родині переселенців в Ужгороді, коли ті відмовилися сплачувати побори до школи за дитину-«першокласницю».

Псевдоактивісти та екс-керівники громради УМВС часів Шаранича провокують на Закарпатті конфлікт, «зав’язаний» на темі переселенців.

Так, сумнозвісні Павло Павлов та Микола Желізняк погрожували родині переселенців в Ужгороді, коли ті відмовилися сплачувати побори до школи за дитину-«першокласницю».

Кричущу історію про те, як першокласницю з родини переселенців відмовилися приймати до школи в НВК «Престиж», про участь у «пресуванні» батька дитини та адвоката родини шляхом погроз та нецензурної лексики, розповів у мережі блогер, відомий як pauluskp.

Як ідеться в дописі, родина переселенців з Донецька мешкає в Ужгороді з 2014 року. Увесь цей час дитина з родини відвідувала дитячий садок НВК «Престиж». Цьогоріч, коли дитина пішла у цей же НВК у перший клас, і усім батькам оголосили про потребу здати на ремонт та меблі в клас 2,5 тис гривень, а на зошити – ще півтисячі, родина переселенців відмовилася їх сплачувати, посилаючись на Конституцію України. Що і стало передумовою для цькування.

«Переселенцям заявили, що вони розмовляють неправильною мовою..., що вони сепаратисти, що не потрібно було їм приїжджати і "пити кров" місцевих. Члени батьківського комітету вимагали, щоб переселенці пояснили дитині – по цьому килиму в класі не ходи, на цей диван не сідай, адже твої тато і мама за них не проплатили. Наполегливо змушували переводитися в іншу школу... Агресія росла з кожним днем, тому на батьківські збори батько дівчинки прийшов з адвокатом Дмитром Коробком. Спочатку розлючені місцеві батьки намагалися вигнати адвоката, а потім і батька дівчинки-переселенки, заявивши, що він їм не подобається. Троє чоловіків накинулися на нього і намагалися відібрати мобільний телефон, на який він знімав те, що відбувається. До райвідділу поліції, де переселенець писав заяву про напад, вимагання та дискримінації, під'їхали невідомі і кричали "чого понаїхали?". Звинувачували в сепаратизмі, особливо наголошуючи на тому, що говорив він по-російськи», - пише блогер.

При цьому, окремо зазначає, що «Всі ці злочини скоювалися з відома і за підтримки адміністрації школи. Частина записів зроблена в присутності вчителя 1-Б класу Любові Пильник, яка заявила, що відмова платити гроші "це неправильно" і фактично підтримувала цькування».

Через ситуацію, що склалася, дитина згадувану школу не відвідуватиме, а батько та адвокат написали заяви у поліцію. Як стверджує автор матеріалу, у заявників наявні відео та аудіозаписи розмов, які підтверджують тиск і цькування, втім, ні в поліції, ні в міському управлінні освіти, куди також був написаний адвокатський запит, на ситуацію не реагують.

Тим часом, з відеозаписів з’ясовується, що найактивнішими агресивно налаштованими особами в конфлікті був Микола Желізняк – вочевидь, один із батьків потенційних однокласників дівчинки-переселенки, відомий за своєю лояльністю до екс-керівника обласної міліції С. Шаранича та порятунком затриманих громадськими активістами п'яних митників. . Іншим активним провокатором конфлікту на грунті територіальної приналежності став псевдоактивіст Павло Павлов, котрий разом із М. Желізняком свого часу дестабілізував ситуацію в області акціями так званих «пересічників» і якому СБУ вже оголошувала застереження та попереджала про кримінальну відповідальність за злочини проти основ національної безпеки.

Таким чином, особи, відомі за своєю участю у дестабілізуючих акціях та проектах в області, спекулюючи на болючих для країни в стані війни темах, знову провокують конфлікт, тепер уже розпалюючи ненависть до переселенців та протиставляючи громадян однієї країни за територіальною ознакою. І, безперечно, підкидаючи ласі кадри для пропаганди.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду