Вхiд
Головна / Суспільство

Троє інспекторів Укртрансбезпеки заробили для держави майже півмільйона гривень у вигляді штрафів

7-09-2017, 16:31

Троє інспекторів Укртрансбезпеки заробили для держави майже півмільйона гривень у вигляді штрафів
Начальник Управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області Сергій Слободянюк на сторінці в Фейсбук опублікував дані з виявлення нелегальних перевізників у Закарпатській області протягом 2016-2017 років.

"Дорогі друзі і колеги , доброзичливі критики, а також "строкаті товстолобики" та ті у кого вже давно "все пропало" - надаю інформацію про стан справ щодо діяльності управління по виявленню нелегальних перевізників", - звертається Слободянюк до читачів. І далі - За результатами проведених рейдових перевірок інспекторами Управління Укртрансбезпека Закарпатська область протягом 2016 року складено 44 протоколи про адміністративне правопорушення за ст.164 КУпАП на перевізників, які працюють поза межами правового поля (нелегальні #перевізники), з початку 2017 року по сьогоднішній день складено 50 адмінпротоколів.

У відповідності до ст.221 КУпАП протоколи за порушення ст.164 КУпАП направляються до міськрайонних та районних судів Закарпатської області для розгляду та прийняття рішення про притягнення осіб щодо яких складено протоколи про адміністративне правопорушення до відповідальності.

За результатами розгляду міськрайонними та районними судами Закарпатської області протоколів про адміністративне правопорушення, складені інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області за ч.1 ст.164 КупАП за 2016 рік, накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу в розмірі 136 000 грн, за 2017 рік – 306 000 грн.

Це результати роботи у середньому 3 (!) "живих" інспекторів.......

Дякую за увагу!"


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду