Вхiд
Головна / Політика

Замість децентралізації в Україні відбувається централізація - Москаль

12-09-2017, 08:27

Замість децентралізації в Україні відбувається централізація - Москаль
Нинішня розбалансована ситуація в управлінні на регіональному рівні пояснюється тим, що офіційно заявлений владою курс на децентралізацію реалізовується зовсім по-іншому – спрямований у бік централізації. Про це на своєму сайті заявив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

- Раніше архітектурно-будівельний контроль (так само, як і багато інших теперішніх представництв центральних органів виконавчої влади) був підрозділом облдержадміністрації, - написав Москаль. - Після жорсткої централізації в підпорядкуванні ОДА залишилося двадцять структурних підрозділів, а близько сімдесяти підпорядковуються напряму Києву і формально нікого тут не слухають. У липні цього року я направляв листа голові ДАБІ України, в якому вказував, що його обласний підрозділ займається невідомо чим, і просив розглянути питання щодо перебування на посаді начальника (додається нижче). Однак прохання залишилося без реакції. Корупція в обласних представництвах органів центральної виконавчої влади відбувається або через те, що Києву, грубо кажучи, наплювати, чим займаються підлеглі в регіонах, або ж Київ вимагає від підлеглих брати хабарі й носити «нагору». І поки ця запроваджена Януковичем жорстка централізація не буде зруйнована, ситуація не зміниться.

Цю заяву Геннадій Москаль зробив після останнього гучного затримання головного державного інспектора ДАБІ, котрий вимагав у приватного підприємця 4,5 тисяч доларів за видачу дозвільних документів.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду