Вхiд
Головна / Суспільство

Семінар Всеукраїнської організації інвалідів у Закарпатті увінчався яскравою екскурсією і подяками

12-09-2017, 10:43

Семінар Всеукраїнської організації інвалідів у Закарпатті увінчався яскравою екскурсією і подяками
Семінар Всеукраїнської організації інвалідів у Закарпатті увінчався яскравою екскурсією і подяками

"Організація забезпечення безперешкодного доступу людей з інвалідністю до об'єктів житлового та громадського призначення в Україні". Такою була тема триденного навчально-практичного семінару для керівників і лідерів регіональних осередків Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України", який пройшов в ужгородському готельному комплексі «Дружба». Організатор – голова ВОІ "СОІУ" Василь Васильович Назаренко. По закінченні учасники відвідали санаторій «Карпати», розташований на відстані 10 км від Сваляви та 18 - від Мукачева.

Головний лікар ДП «Клінічний санаторій «Карпати" Іван Кошеля гостинно прийняв делегацію з усієї України у складі 60 чоловік і розпорядився, щоб для гостей провели екскурсію. Заступник головлікаря з культурно-масової роботи Йосип Галецький розповів про старовинний палац і парк, функціонування оздоровниці тощо. Відтак провів гостей лісопарковою зоною, де розкинулося декоративне штучне озеро. У тутешньому дендропарку з великою кількістю рослин, характерних як для Закарпаття, так і завезених із різних країн світу. Екскурсанти милувалися тваринами, птахами в зоопарку, чудовою природою, подихали напрочуд чистим повітрям. Гості здійснили пішохідні прогулянки за туристичними маршрутами в околицях санаторію "Карпати".

Учасники отримали від поїздки і екскурсії неабияку насолоду та втіху, а головлікар із заступником – подяки від самого голови Союзу інвалідів України.
Після повернення до Києва голова Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» В. В. Назаренко оголосив подяку головному лікарю І. І. Кошелі та його заступнику-культмасовику Й. Л. Галецькому за сприяння у проведенні Всеукраїнського навчально-практичного семінару.

Столичний керманич цієї Всеукраїнської громадської організації доручив члену президії ради Закарпатського обласного товариства інвалідів ВОІ «СОІУ», голові громадської організації «Інваліди-Ружа» Василю Шетелі вручити подяки п. п. Кошелі та Галецькому.

На фото – миттєвості вручення подяк

Повідомлення прес-служби ГО «ІНВАЛІДИ-РУЖА"


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду