Вхiд
Головна / Суспільство

Угорщина може позбавити свого громадянства закарпатських депутатів за ігнорування "мовного питання"

13-09-2017, 16:47

Угорщина може позбавити свого громадянства закарпатських депутатів за ігнорування "мовного питання"
Закон України «Про освіту», з приводу якого завтра мала відбутися позапланова сесія обласної ради (сьогодні відмінена), продовжує перебувати в центрі уваги. Хвиля обурення законом, яка здійнялася в Угорщині і вихлюпнула в Закарпатті, народила ще одне сенсаційне повідомлення. А саме: закарпатських депутатів, які не підтримають звернення облради до Президента Порошенка про необхідність ветування Закону про освіту, Угорщина може позбавити її громадянства. Їх позбавлять громадянства та оприлюднять їхні паспорти.

Як стверджує сайт Transkarpatia.net, "мінімум дві фракції облради, а саме «Єдиний Центр» та БЮТ мають намір проігнорувати дане звернення".

«Єдиний Центр» не підтримає жодних звернень до Президента з вимогою ветування згаданого закону, бо жодним чином не причетний до його розробки і прийняття. Всі кроки щодо задоволення вимог представників національних меншин має зробити тільки нинішня влада» - йдеться в заяві цієї ручної балогівської сім’ї партії", - вказує це джерело.

Водночас сайт стверджує: "у скількох депутатів цих двох фракцій є паспорти Угорщини достовірно невідомо, але що вони є, сумніву не підлягає". І далі: "Нагадаємо, щоб отримати паспорт Угорщини потрібно обов’язково прийняти присягу на вірність".


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду