Вхiд
Головна / Економіка

Відкриєте свій ринок і не будете захищати олігархів - вирветеся з бідності, каже нобелівський лауреат

9-10-2017, 23:23

Відкриєте свій ринок і не будете захищати олігархів - вирветеся з бідності, каже нобелівський лауреат
Україні потрібно будувати ліберальну і відкриту економіку, для того, щоб досягти успіху. Таку пораду нашій країні дає лауреат Нобелівської премії з економіки Пол Кругман.

"Альтернативи ліберальній ринковій економіці для України не існує. Ви вже пробували альтернативи, але вони не спрацювали. Ринкова економіка не завжди відмінно працює, але це ймовірно краще, що може бути. Вам може відкритися доступ до міжнародної торгівлі та інвестицій, якщо ви її побудуєте . Україна повинна вжити жорстких заходів щодо олігархів і демонополізувати цілі галузі. Також провести тотальну приватизацію майна, дотепер його велика частина знаходиться в державній власності. Бути частиною світової економік - це кращий варіант для вас ", - заявив Кругман.

На його думку, в Україні багато бідних людей і відстала економіка через те, що країна намагалася захищати внутрішній ринок і своїх олігархів від конкуренції з західними продуктами і інвестиціями.

"Ви не пускали в країну західний капітал. Це була провальна стратегія. Відкрийте свій ринок для західних технологій, капіталу і компаній. Дайте їм рівні шанси з вашими олігархами. І побачите, як зміниться ваша країна", - сказав Пол Кругман.

Про це передає NewsOboz.org із посиланням на Gazeta.ua


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду