Вхiд
Головна / Суспільство

Найкращий «Дунайський митець» - переселенець зі Сходу, нині тячівський школяр Денис Савченко

30-10-2017, 10:00

Найкращий «Дунайський митець» - переселенець зі Сходу, нині тячівський школяр Денис Савченко
День Дунаю, який у липні цього року проходив у Тячеві, відзначався чудовими роботами в рамках конкурсу селфі-відео «Дунайський митець». За висновком журі, І місце у старшій категорії здобув одинадцятикласник Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського Денис Савченко зі своєю відеороботою «Моє життя і Тиса».

Денис із батьками переїхав до Тячева три роки тому зі сходу України. Попри обмежені фізичні можливості, юнак відвідує школу і є дуже креативною особистістю. Денис любить читати, захоплюється шахами, бере участь у різноманітних творчих конкурсах, де здобуває призові місця. Залюбки займається у тренажерному залі.

Коли хлопчині запропонували взяти участь у конкурсі селфі-відео, він вирішив спробувати, не сподіваючись на високий результат.

У відео, знятому біля зруйнованого мосту в Тячеві, під шум річки, автор демонструє написи із закликами берегти Тису, адже ріка – це джерело життя.

Перемога принесла Денису немало радісних емоцій, дала віру в свої сили.

А днями роботи національних переможців, зокрема, й Денисова, були представлені в рамках міжнародного конкурсу, оголошеного Міжнародною комісією з захисту річки Дунай.

Переможця визначали глядачі, голосуючи за кандидата, чиє відео найбільше сподобалося. За Дениса вболівала вся школа, місто, Закарпаття. Підтримували юнака і на батьківщині. В результаті робота юного природоохоронця набрала понад 7 тисяч голосів – на понад тисячу більше, ніж у найближчого суперника.

Якою буде нагорода для «Дунайського митця» – організатори поки що тримають у таємниці. Та обіцяють: оригінальний і цікавий приз передадуть з Австрії через місяць і урочисто вручать переможцю.

Наталія МАДЖАРА


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду