Вхiд
Головна / Політика

На Закарпатті на виборах Баранинської ОТГ на 12.00 проголосували 21% виборців

29-10-2017, 14:32

На Закарпатті на виборах Баранинської ОТГ на 12.00 проголосували 21% виборців

Дільничні виборчі комісії Баранинської об'єднаної територіальної громади відкрилися вчасно – о 8:00 ранку. Під час ранкових засідань спостерігачі ОПОРИ, що присутні на усіх дев’яти виборчих дільницях, суттєвих порушень не зафіксували.
На Закарпатті на виборах Баранинської ОТГ на 12.00 проголосували 21% виборців
За інформацією Баранівської територіальної виборчої комісії, станом на 12:00 явка виборців у громаді склала 21% – проголосували 1303 виборці із 6055.

У виборчому бюлетені по округу №17 (село Великі Лази) на виборах до сільської ради Баранинської ОТГ було виявлено помилку в прізвищі кандидата в депутати від політичної партії “Українське об’єднання патріотів - УКРОП”. Зокрема, ім’я та прізвище кандидата - Руслан Марухнич, а у бюлетені було зафіксовано Руслан Марухлич.

З цього приводу вчора, 28 жовтня, Баранинська ТВК провела засідання, на якому повідомила, що в поданні та заяві на згоду кандидат був зазначений, як Марухлич Руслан Степанович, в копії паспорта нечіткий запис, це й призвело до помилки.

За результатами засідання комісія постановила провести вибори на окрузі №17 з помилкою в бюлетені в прізвищі кандидата в депутати Руслана Марухнича за письмовою згодою голови районної організації політичної партії “Українське об’єднання патріотів - УКРОП” Олександра Кузнєцова та письмовою заявою кандидата у депутати Баранинської сільської ради Баранинської ОТГ – Руслана Марухнича. А також комісія вирішила ознайомити Великолазівську ДВК з даною постановою для ознайомлення населення в день виборів 29 жовтня.

Юрист Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба зазначає, що в кандидата виникає право на оскарження результатів виборів внаслідок помилкового вказання його прізвища в бюлетені. Територіальна виборча комісія мала б не просто вивісити постанову про помилку в приміщенні комісії, а вжити заходів, щоб кожного виборця відповідного округу було попереджено про помилку під час видачі йому виборчого бюлетеня, інформує координатор громадського спостереження за виборами у Закарпатській області Ярослав Гулан.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду