Вхiд
Головна / Події

В Ужгорода і Кошице в оновленому плані взаємовідносин - готуватися до 25-річчя побратимства

1-11-2017, 18:33

В Ужгорода і Кошице в оновленому плані взаємовідносин - готуватися до 25-річчя побратимства

Сьогодні на зустрічі ужгородського міського голови Богдана Андріїва з радником міста Кошице з міжнародної співпраці Едуардом Бурашем досягнуто важливих домовленостей.

Зокрема, було обговорено хід підготовки до традиційних Днів України в Кошице, що відбудуться у квітні наступного року. Під час цих днів заплановано провести і День Ужгорода.

Планом заходів передбачено провести презентацію міста, спортивні змагання, виставки художників, концерти художніх колективів. Заохочується участь ужгородських підприємців із тим, щоб презентували словацьким колегам свої можливості в бізнесі.

Оскільки наступного року відзначатиметься 100-річчя з часу створення Чехословацької Республіки, у складі якої в минулому перебувало й Закарпаття (під назвою Підкарпатська Русь), то доречним, на думку Едуарда Бураша, є проведення форуму міст побратимів Ужгорода, Кошице та чеських міст, які пов’язані побратимськими узами.

Наступного року відзначатиметься 25 -річчя підписання базової угоди про партнерство та співробітництво між Україною та Словаччиною. Така ж часова відстань подолана від року підписання угоди про партнерство між Кошице та Ужгородом. Тож усі ці події змушують нас обдумати плани дій, щоб гідно відзначити ці дати, висловився Бураш.

Словацький гість висловив сподівання, що партнерські стосунки міст Ужгород і Кошице будуть продовжені і принесуть нові плідні результати.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду