Вхiд
Головна / Фото / Події

Чергова група нелегалів-афганців "попалася" закарпатським стражам кордону (ФОТО)

30-10-2016, 14:00

Закарпатські прикордонники зупинили 11 вихідців з Афганістану.

Інформація про виявлення та рух на околиці населеного пункту Дийда Берегівського району групи осіб, які прямували в напрямку держрубежу надійшла від місцевого мешканця...
4 громадян Афганістану, які мали намір незаконно перетнути державний кордон з сімома неповнолітніми дітьми зупинили сьогодні зранку прикордонники Мукачівського загону. Інформація про виявлення та рух на околиці населеного пункту Дийда Берегівського району групи осіб, які прямували в напрямку держрубежу надійшла від місцевого мешканця. Висунувшись одразу до вказаного місця, прикордонники зупинили іноземців в двох кілометрах від державного кордону. Документів у затриманих не було, але виявилось, що особи є вихідцями з Афганістану та мали намір потрапити до однієї з країн Європейського Союзу, взявши у небезпечну подорож семеро малолітніх та неповнолітніх дітей, наймолодший з яких 2013 року народження. Крім того, зважаючи на погодні умови одяг та взуття у затриманих був дуже забруднений та промоклий, а діти дуже замерзли. Охоронці кордону одразу ж доставили мандрівників до прикордонного підрозділу, де напоїли теплим чаєм. Наразі встановлюється всі обставини незаконної подорожі, а також коло осіб причетних до організації переправлення іноземців через кордон.
Закарпатські прикордонники зупинили 11 вихідців з Афганістану.

Також вчора прикордонники Мукачівського загону затримали на околиці населеного пункту Геча Берегівського району двох чоловіків африканської та східно-азіатської зовнішності. Під час перевірки виявилось, що документів, які посвідчують особу у іноземців відсутні. Зі слів затриманих стало відомо, що один з них є громадянином Судану, та впродовж деякого часу жив та навчався у м. Харків. Громадянство іншого затриманого наразі встановлюється, оскільки затриманий не володіє жодною з європейських мов. Ймовірно, що затриманий є громадянином Китаю. Для проведення фільтраційних заходів, а також складання необхідних адмінпротоколів чоловіків доставлено до відділу прикордонної служби, повідомили у Мукачівському прикордонному загоні.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду