Вхiд
Головна / Суспільство

Москаль надіслав телеграму уряду про критичне становища з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери

6-12-2017, 11:47

Москаль надіслав телеграму уряду про критичне становища з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери
Такого критичного становища з зарплатами бюджетникам на Закарпатті не було останні десять років, - вказує Геннадій Москаль у телеграмі. Заборгованість виникла, зокрема, через ненадходження стабілізаційної дотації в ряд районів області.

З цього приводу голова Закарпатської ОДА спрямував урядову телеграму прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману.

– Через відсутність коштів у місцевих бюджетах Воловецького, Міжгірського та Хустського районів працівники бюджетних установ не отримують заробітну плату вже три місяці, Берегівського, Виноградівського, Тячівського – два місяці, – йдеться в телеграмі. – Заробітну плату в основному не отримує низькооплачувана категорія працівників загальноосвітніх навчальних закладів – господарський та учбово-допоміжний персонал (за винятком педагогічних працівників). Зазначена ситуація призвела до соціальної напруги серед працівників закладів бюджетної сфери та попереджень про страйки і блокування міжнародної траси. Передбачений у листопаді місяці додатковий ресурс із державного бюджету – стабілізаційна дотація та медична субвенція у загальній сумі 79,4 мільйонів гривень – розподілені між місцевими бюджетами виключно для забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, однак станом на 5 грудня цього року кошти в область так і не надійшли.

Такого вкрай критичного становища з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери в області не було останні десять років. У місцевих бюджетах ресурси вичерпані, і вирішити питання без надходжень із державного бюджету не має можливості. Люди, які місяцями не отримують зарплату, не криючись, проклинають органи влади – як місцевої, так і центральної. І їх обурення з кожним днем зростає…

За публікацією сайту Moskal.in.ua


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду