Вхiд
---

Москаль погрожує походом "бюджетників", яким боргують зарплату, прямо на Київ

8-12-2017, 11:36

Москаль погрожує походом "бюджетників", яким боргують зарплату, прямо на Київ
Учорашнє перекриття міжнародної траси «Київ – Чоп» у Воловецькому районі викликане прорахунками Уряду при прийнятті бюджету на 2017 рік. Заборгованість по зарплатах бюджетникам (у першу чергу працівникам освітньої та медичної галузі) виникла по всій Україні, однак особливо критична ситуація в дотаційних областях, однією з яких є Закарпатська. Про це на своєму персональному сайті написав голова ОДА Геннадій Москаль.

– Районні бюджети розвалені невдалими реформами, грошей нема, – заявляє Геннадій Москаль. – На районних і обласному рівнях ми всі фінансові зобов’язання виконали, однак наша область дотаційна на 76 відсотків, тому залежна від зовнішніх фінансових вливань. Стабілізаційна дотація з Києва на виплату зарплат бюджетникам, яка мала надійти в область ще у вересні, не надійшла досі. Ми не можемо стримувати людей, котрі не мають за що утримувати свої родини, від акцій протесту, наші прохання почекати ще трохи, поки Київ не виділить гроші, вже не діють. Тому такі перекриття трас можливі й далі. Більш того, якщо ситуація не вирішиться наступного тижня, люди зберуться й масово поїдуть пікетувати Кабмін.

"Сьогодні я направив прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману ще одну телеграму з проханням терміново втрутитися й вирішити питання зі стабілізаційною дотацією. Заборгованість по зарплатах, яка в деяких районах досягла вже чотирьох місяців, – це повна компрометація влади!" - написав Москаль.

Як відомо, вчора працівники медичної та освітньої сфери Воловецького району протестували проти заборгованості по зарплаті за останні 2-3 місяці.
Вони з 17-ї впродовж більш ніж години блокували трасу в межах посту "Нижні Ворота": не пропускаючи вантажний транспорт, дозволяли проїзд лише легковому та мікроавтобусам.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду