Вхiд
Головна / Суспільство / Відео

Сьогоднішній іменинник Геннадій Москаль подарував журналістам гучні інформприводи і нестандартні висловлювання

11-12-2017, 13:20

Сьогоднішній іменинник Геннадій Москаль подарував журналістам гучні інформприводи і нестандартні висловлювання
Сьогодні, 11 грудня, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль відзначає свій день народження. Йому виповнилося 67 років.

Геннадій Геннадійович Москаль народився 11 грудня 1950 року в с. Задубрівка, Чернівецької області. Під час роботи в органах внутрішніх справ виріс у званні до генерал-лейтенанта міліції. Обирався депутатом Верховної Ради України.

Головою обласної державної адміністрації Геннадія Москаля призначили ще влітку 2015 року, після “стрілянини” в Мукачеві. Це було вже друге призначення Москаля керівником закарпатської виконавчої гілки влади.

Протягом 2017 року Геннадій Геннадійович неодноразово відзначався нестандартними висловлюваннями про суспільно-політичне життя в області.

Ось, наприклад, на тему подвійного громадянства. Зокрема, голова Закарпатської ОДА гостро висловився про власників кількох державних паспортів, зокрема, й голови ДФС України Романа Насірова.


Під час "Берег-фесту" - традиційного фестивалю добросусідства між Україною та Угорщиною, що відбувся 30 вересня в селі Яноші на Берегівщині - Москаль спробував говорити угорською мовою мовою. Хоч говорив невдало, але присутні гаряче підтримали Москаля.

А ще раніше, у 2015-му Геннадій Геннадійович заговорив навіть по-русинськи:


Восени цього року Геннадій Москаль розкритикував новий український закон "Про освіту". На його думку, цей закон не відповідає Європейській хартії регіональних мов або мов меншин, яку Україна ратифікувала в 2003 році, а також закону «Про національні меншини в Україні» та міжнародним зобов"язанням нашої країни.

Небанальним виявився підхід Москаля до перейменування вулиць у рамках закону про декомунізацію. Відомо про ініціативу голови ОДА з перейменування вулиці Володимира Леніна у селі Ганичі, що в Тячівському районі, на вулицю Джона Леннона.

А невдовзі по тому сталася спроба мукачівських депутатів посміятися з очільника області: вони назвали відгалуження однієї з вулиць у Мукачеві "Тупиком Москаля”. Втім, голова Закарпатської ОДА цю спробу відбив - через суд домігс, щоб образливе перейменування скасували.

Уже наприкінці 2017-го Геннадій Москаль вирішив "забрати від родини Балог" замок "Паланок". Він вніс зміни до розпорядження Представника Президента України від 1992 року про передачу замку «Паланок» у комунальну власність Мукачева. Відомо, що після цього мукачівський міський голова Андрій Балога назвав рішення Москаля "рейдерством".


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду