Вхiд
Головна / Політика

Угорщина має три очікування від України після оголошення рішення "Венеціанки" - П. Сійярто

12-12-2017, 17:24

Угорщина має три очікування від України після оголошення рішення "Венеціанки" - П. Сійярто
В Угорщині заявили, що мають три очікування від України після оголошення рішення Венеціанської комісії за українським законом про освіту.
Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто в понеділок під час перерви на зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ЄС у Брюсселі.

Сійярто вважає: дії України повинні повністю відповідати очікуванням ЄС і Венеціанської комісії, зокрема щодо нового закону про освіту, якщо вона серйозно вірить в свої прагнення до євроатлантичної інтеграції.

Глава МЗС Угорщини зазначив, що рішення Венеціанської комісії є "абсолютно однозначним", і викладені в ньому пропозиції не можуть тлумачитися двозначно.

За словами Сійярто, з документа "Венеціанки" зрозуміло, що "правильне рішення" - це внесення змін у суперечливу 7 статтю закону "Про освіту".

Політик заявив, що в цьому випадку уряд Угорщини має три очікування від української влади: не обмежувати вже наявні права, вести переговори з національними меншинами в Україні і повністю виконати рекомендації Венеціанської комісії.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду