Вхiд
Головна / Суспільство

Закарпатська в числі областей, де найменша кількість вимушених переселенців із Донбасу та Криму

14-12-2017, 10:45

Закарпатська в числі областей, де найменша кількість вимушених переселенців із Донбасу та Криму

У порівнянні з жовтнем, в листопаді 2017 року кількість зареєстрованих переселенців із окупованих районів Донбасу та Криму зменшилася майже на 33,6 тис. Про це свідчать дані Міністерства соцполітики, надані «Слову і Ділу» у відповідь на інформаційний запит наприкінці листопада. За даними за листопад, в Україні зареєстровано майже 148,8 млн внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій. Найбільша кількість із них - понад 536,5 тис. - проживають у неокупованих районах Донецької області. Ще більш ніж 296,5 тис. переїхали на підконтрольну уряду частину Луганської області.

Також чимало внутрішніх мігрантів із окупованих територій обрали місцем проживання прифронтові області: Харківська (майже 121,6 тис.), Дніпропетровська (73,8 тис.), Запорізька (54,3 тис.). Ну і звичайно, одним із найпопулярніших напрямків залишаються Київ (майже 157 тис.) І Київська область (майже 61 тис.).

Понад 40 тис. осіб, які змушені були покинути домівки через продовження війни й окупацію, вибрали місцем проживання Одеську область, 26,5 тис. - Полтавську.

Якщо поглянути на зміни в кількості зареєстрованих ВПЛ по регіонах, то можна побачити, що з дуже багатьох областей, де раніше проживали переселенці, вони виїжджають (або знімаються з реєстрації). Це не стосується Донецької області, яка стабільно демонструє приріст зареєстрованих вимушених мігрантів. У порівнянні з жовтнем, там у листопаді цього року зареєстрували майже 7,3 тис. переселенців. Їхня кількість, у порівнянні з попереднім місяцем, зменшилася на Луганщині - на 2,6 тис. осіб за останній місяць. На 39 тисяч зареєстрованих переселенців менше стало в Харківській області, і на 3,1 тис. - в Сумській.

Закарпатська область належить до тих, у яких зареєстровано найменше вимушених переселенців - 3441. У листопаді їхня кількість зменшилася на 26 осіб.

Див. інфографіку.
Закарпатська в числі областей, де найменша кількість вимушених переселенців із Донбасу та Криму


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду