Вхiд
Головна / Суспільство / Відео

Сильні дощі продовжують загрожувати сільгоспугіддям і подвір’ям закарпатців

15-12-2017, 08:51

Сильні дощі продовжують загрожувати сільгоспугіддям і подвір’ям закарпатців
Дороги і поля в Закарпатті опинилися під загрозою затоплення.

Рівень води в головних річках станом на вчора в Ужі, Боржаві і Латориці піднявся до загрозливих 1,5 - 2,5 метрів. Будинки ще не підтоплені, кажуть рятувальники, але поля вже під водою.

Тимчасово заборонено проїзд легкового транспорту деякими шляхами місцевого значення в Ужгородському та Виноградівському районах Закарпаття.

Вчора і позавчора найскладнішою була ситуація в Перечині, про що свідчить повідомлення облуправління Держслужби з надзвичайних ситуацій:

"До ОКЦ повідомили про підтоплення 7 свердловин Перечинського водозабору. В результаті цього від централізованого водопостачання відключено 1117 абонентів в житловому секторі (3370 осіб): 33 багатоквартирні житлові будинки (двоповерхові-18, триповерхові-3, чотириповерхові-1, п’ятиповерхові-11) (1500 осіб) , 599 приватних будинків (1870 осіб), а також 14 (ДНЗ-3, школи-3, лікарня-1) об’єктів державної власності та місцевого самоврядування і 61 приватне підприємство в загальній кількості близько 5760 осіб. Загальна кількість населення м. Перечин - 7200 осіб. О 18:00 13.12.2017 проведено засідання оперативного штабу ТЕБ та НС Перечинської РДА. Приватний сектор частково забезпечений криницями.

Згідно з рішенням штабу, проводився підвіз питної води силами КП «Комунальник» у складі 2-х од. техніки (ємкістю 4 та 5 м3) та 6 чоловік; проводився підвіз технічної води силами ДПРЧ-1 м. Перечин у складі 2-х од. техніки на АЦ та 7 чоловік особового складу; від Перечинського РС УДСНС залучалася 1 од. техніки, 3 чол. особового складу.

Перечинською міською радою було організовано оповіщення населення про надзвичайну подію та порядок дій, проінформовано про місця отримання питної та технічної води, були задіяні 2 од. техніки та 6 чоловік.

Перечинським міжрайонним управлінням Держспоживслужби у Закарпатській області здійснюється моніторинг санітарно-епідеміологічної ситуації в м. Перечин, задіяно 2 од. техніки та 4 чол. Аварійною бригадою КП «Комунальник» здійснюється обстеження водозабору, задіяно 1 од. техніки та 4 чоловік".

Ситуація в Закарпатті поки що є стабільною і контрольованою, однак синоптики прогнозують дощі і в наступні дні. Це загрожує новими підтопленнями, до яких краяни мають бути готовими.

Нижче - відео з проходженням паводку на ріці Уж вище Ужгорода з мережі Youtube.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду