Вхiд
Головна / Суспільство / Політика

Українські націоналісти закликали жорстко боротися з "угорським сепаратизмом" в Закарпатті

17-01-2018, 15:34

Українські націоналісти закликали жорстко боротися з "угорським сепаратизмом" в Закарпатті

Українська націоналістична організація "С14" закликала владу України жорстко боротися з проявом "угорського сепаратизму" в Закарпатській області. Про це організація написала на сторінці в Facebook.

Такою стала їхня реакція на заяви глави Міністерства закордонних справ Угорщини Петера Сійятро, з приводу можливого загострення у відносинах між Україною і Угорщиною. Приводом послужили готуються зміни в українському законодавстві, які введуть нові обмеження в правах угорської нацменшини.

«Замість того, щоб пом'якшити конфлікти, Україна зробила подальші пропозиції щодо обмеження використання мови і громадянства. Наприклад, буде обов'язковим показувати український переклад діалогів під час постановок театру, а угорські газети також будуть публікуватися на двох мовах» - йдеться в офіційній заяві.

На думку націоналістичного громадського руху, українці занадто часто озираються на інші країни і народи, через що відбувається постійний пошук компромісів щодо національних меншин. І на думку "С14", це провокує інші держави використовувати Україну в своїх цілях і пред'являти територіальні претензії до держави. Тому потрібно діяти дуже твердо в інтересах "національного егоїзму". Вони наводять приклад жорсткої відповіді румунської влади щодо вимоги про надання територіальної автономії для Секейского краю.

«Угорський сепаратизм.
Восьмого січня лідери угорської нацменшини в Румунії подали вимогу про надання територіальної автономії для Секейского краю.

На що румунський прем'єр дав чітку відповідь:

«Якщо секейскій прапор повісять на інститутах краю, секеі будуть висіти поруч з прапором».

Різка, але справедлива заява. Саме тут і проявляється національна риса, якої не вистачає українцям - національний егоїзм.
Чверть століття незалежності. Українська міжнародна риторика незмінна. Постійний пошук компромісів, прагнення догодити всім, орієнтація на кого-то. Все це провокує інші держави використовувати Україну в своїх цілях. А потім до територіальних претензій.
Сміливі рішення, впевнені і рішучі кроки - шлях до отримання сили і авторитету. Великі держави будувалися твердою рукою. А поки ми тягнемо, Угорщина буде і далі пред'являє претензії і розігріває сепаратизм в Закарпатті»- заявляють націоналісти.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду