Вхiд
Головна / Суспільство

Замінити автентичні вікна на пластикові не дозволили в історичному центрі Ужгорода

31-10-2016, 15:30

Замінити автентичні вікна на пластикові не дозволили в історичному центрі Ужгорода


Про те, що на площі Театральній власники помешкання на другому поверсі міняють автентичні вікна на пластикові, стало відомо відділу державного архітектурно-будівельного контролю в Ужгородській міській раді. Тож його керівник Олександра Зотова разом із представниками муніципальної поліції та журналістами вийшли на місце.

Власників помешкання не було, однак працівники, що міняли вікна, зателефонували їм. І припинили роботу. Господарка квартири, яка вже пізніше прийшла у відділ ДАБК і поспілкувалася з О. Зотовою, пообіцяла, що всі необхідні процедури пройде й отримає паспорт погодження фасаду. Однак що для заміни вікон потрібне таке погодження – не знала.

Тож у прес-службі мерії нагадують: відповідно до рішення виконкому Ужгородської міськради, з метою збереження історико-архітектурної спадщини міста заборонено юридичним та фізичним особам прибудови для влаштування зовнішніх входів до вуличних фасадів історичних будинків, також із управлінням містобудування та архітектури, департаментом міського господарства та відділом охорони культурної спадщини міськради потрібно погоджувати зміни фасадів історичних будинків – заміну вікон, дверей, засклення балконів, лоджій, заміну покрівель дахів, інших елементів фасадів. Для цього необхідно розробити паспорт оздоблення фасаду.

До слова, і підприємці, які виконують монтаж вікон чи дверей, не можуть це робити без належного погодження.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду