Вхiд
Головна / Суспільство / Відео / Події

Активісти отримали підтвердження про мораторій на вирубку "Шахти"

2-02-2018, 10:31

Активісти отримали підтвердження про мораторій на вирубку "Шахти"

Обурені активісти, як ми анонсували, зібралися під обласним управлінням лісгоспу. Вимагають пояснень, чому на шахті не припинили рубку дерев.

Оксана Станкевич - еколог, розповідає, ще в грудні помітили не зрозумілі роботи на кордоні ботанічного саду в мікрорайоні Шахта, тоді ж лісники пояснили, - рубка санітарна, і вже завершена. Однак не минуло й місяця, а роботи, згідно зі словами активістів - не припинилися. Активісти запевняють, в основному зрізали ділову деревину.

Представники лісгоспу в свою чергу ще раз запевнили: рубки санітарні, легальні. Зрізають тільки небезпечні дерева, а згодом же проводили роботи з вивезення деревини.

Пікетувальників пообіцяли - роботи припинені, поки ж проводять рекультивацію доріг. Городяни ж висловили надію, що насадження відновлять.

Варто додати, вже потім до обурених захисникам лісу вийшов і керівник обласного управління лісо-мисливського господарства Валерій Мурга. Який пообіцяв, що на вирубку лісу на Шахті накладено мораторій. І в разі, якщо активісти помітять, що вирубка там ведеться, він звільнить усіх відповідальних за порушення мораторію.Активісти отримали підтвердження про мораторій на вирубку "Шахти"


Джерело: uzhgorod.in


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду