Вхiд
Головна / Суспільство / Політика / Економіка

Вілкул прокоментував ситуацію з газовою «незалежністю» України

3-02-2018, 19:35

Вілкул прокоментував ситуацію з газовою «незалежністю» України

З 1 квітня 2018 року ціна на газ для населення України і комунальних підприємств може зрости на 62%. Нардеп Вілкул прокоментував цю ситуацію.

Про це повідомляє нардеп Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook.

«Судячи з новими заявами прем'єр-міністра, ціна на газ для людей таки виростуть, і станеться це дуже скоро. Уряд намагається зберегти обличчя, обіцяючи, що цього не станеться до кінця опалювального сезону. І якщо це вийде зробити, то це буде справжня «перемога»! А що після опалювального сезону? Життя закінчується? Або настане та сама обіцяна «весна реформ», після якої українцям буде вже все одно і з приводу цін, і з приводу газу, і всього іншого?» - зазначив Вілкул.

Нардеп також вважає, що за формулюванням «привести ціни на газ до ринкового рівня» ховається те, що зовсім скоро люди побачать у платіжках нові астрономічні суми.

«Спочатку уряд України загнав країну в боргову яму, а тепер кредитори з міжнародних валютних організацій відкрито наказують Кабміну «привести ціни на газ до ринкового рівня». За цим красивим і розумним формулюванням ховається головне - зовсім скоро люди побачать у платіжках нові астрономічні суми. І я ні краплі не сумніваюся, що уряд піде на цей крок. Адже це ж так добре і зручно для влади - жити на кредитах МВФ. Роби, що тобі говорять, бери новий кредит - і не думай взагалі ні про що. Влада вже три роки розповідає нам про газову незалежность України. Щотижня в парламенті і на телебаченні я бачу депутатів від провладних політичних сил, які говорять, що космічні цифри в платіжках українців - це плата за незалежність» - додав він.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду