Вхiд
Головна / Суспільство / Події

«Не давати провокаторам шансу розхитати ситуацію в нас удома» закликав екс-голова Закарпатської обласної ради

6-02-2018, 17:23

«Не давати провокаторам шансу розхитати ситуацію в нас удома» закликав екс-голова Закарпатської обласної ради

Екс-голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко різко негативно оцінив сьогоднішній акт вандалізму. застосований щодо приміщення Товариства угорської культури Закарпаття.

- Все, що сьогодні відбувається у відносинах з найближчими нашими сусідами в ЕС, свідчить про одне, курс яким рухається офіційний Київ спрямований на пошук нових ідеологічних “ворогів, але насправді головним ворогом українців є бездіяльна і корумпована влада в Києві, - пише Чубірко на своїй сторінці в мережі Фесбук. – Влада, яка влаштувала геноцид над своїм народом. Влада, яка обманула і далі обманює своїх громадян обіцянками, які і не збирається реалізовувати, влада яка використала святе -національні почуття українців і ідеали Майдану, з метою збільшувати свої рахунки на офшорах, гріти дупи на дорогих курортах і бити всі європейські антирейтинги.

- Сьогодні в Ужгороді була спроба підпалу офісу КМКС, - додає громадський діяч. - Хтось хоче радикалізації ситуації в Закарпатті. І мета одна

- створити Закарпаттю імідж нестабільності, сепаратизму і національної ворожнечі.

Володимир Чубірко звернувся до краян із закликом «бути пильними», «виявляти та зупиняти цих провокаторів, тих хто хоче розхитати ситуацію в нас дома, хто хоче з наших сусідів, друзів, родичів угорців зробити ворогів».

Чубірко вважає, що не можна давати провокаторам шансу на розхитування суспільної ситуації в Закарпатті.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду