Вхiд
Головна / Суспільство / Фото

Через прорив дамби на Боржаві підтоплені п'ять сіл

8-02-2018, 14:55

Через прорив дамби на Боржаві підтоплені п'ять сіл

Після проходження інтенсивних опадів в ніч з 3 на 4 лютого 2018 на р. Боржава та р. Іршавка пройшло стрімке підвищення рівнів води, і вода вийшла на заплаву, що призвело до підтоплення в понижених місцях сільськогосподарських угідь. Найбільше підтоплені сільськогосподарські угіддя в селах Вільхівка, Кам'янське та Заріччя.

В результаті прориву дамби на Боржаві в Виноградівському районі сталося підтоплення сільськогосподарських угідь сіл Боржавське та В. Ком'яти, а згодом і Заріччя.

6 лютого керівники Берегівського та Виноградівського МУВГ, в присутності голови сільської Ради і депутатів с. Заріччя, здійснили огляд підтоплених територій і дворів жителів с. Заріччя.

При огляді були визначені домогосподарства, які зазнали підтоплення та складено відповідні акти, а також прийнято рішення про термінове відновлення пошкодженої частини дамби, що знаходиться в зоні обслуговування Виноградівського МУВГ, з метою недопущення в подальшому підтоплень сільськогосподарських угідь і домогосподарств в Іршавському районі, повідомило Берегівське МУВГ.

Джерело: uzhgorod.in


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду