Вхiд
Головна / Події

На Закарпатті викрита найбільша злочинна група

10-02-2018, 14:05

На Закарпатті викрита найбільша злочинна група

На Закарпатті правоохоронці припинили діяльність злочинної групи, яка займалася перевезенням наркотиків і організовувала видачу біометричних паспортів позачергово. У число затриманих входять 2 керівники територіальних підрозділів Державної міграційної служби. Наркотики перевозили на «евробляхах» - автомобілях з латвійської реєстрацією.

Прес-секретар Генеральної прокуратури України Лариса Сарган розповіла:

«Для перевезення зазначених речовин вони використовували автомобілі з іноземною реєстрацією, що ускладнювало встановлення їх власників. Розмови по телефону велися виразами з прихованим і завуальованим змістом. Для попередження можливого викриття з боку правоохоронних органів розроблена схема попередження учасників злочинної групи за участю сусідів за місцем проживання, сусідів по гаражу зберігання автотранспорту та інших осіб, які не брали безпосередньої участі і не були ознайомлені зі злочинною діяльністю підозрюваних».

Наркотики завозилися в Україну для поширення по всій країні. Група налагодила зв'язки з оптовими покупцями наркотичних засобів, які після збували заборонені речовини в своїх регіонах.

Про це повідомляє economistua.com


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду