Вхiд
Головна / Події

Економити на освітленні допоможуть у «Закарпаттяобленерго»

31-10-2016, 17:41

Економити на освітленні допоможуть у «Закарпаттяобленерго»


Згідно з постановою НКРЕКП, в Україні відбувається поетапне підвищення тарифу на електроенергію для всіх категорій споживачів, у тому числі на комунальні потреби. Вже сьогодні електрична енергія, яка витрачається в багатоквартирних будинках та гуртожитках на освітлення дворів, східців і номерних знаків, на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв тощо), на освітлення й технічні цілі в дачних та садових кооперативах, відпускається за тарифом 129 коп. за 1 кВт.год із ПДВ, а з березня наступного року зросте до 140 копійок. Усі ці витрати лягають на плечі мешканців, вони є відчутними й у майбутньому тільки зростатимуть.

Враховуючи вищевикладене, ПАТ «Закарпаттяобленерго» готове надати всю можливу допомогу з метою реконструкції внутрішньобудинкових мереж задля мінімізації витрат на освітлення східців, прибудинкових територій, роботу ліфтів тощо.

З усіма питаннями та пропозиціями можна звертатися за номером кол-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго» 0-800-50-16-20, який працює цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів, повідомляють у прес-службі ПАТ «Закарпаттяобленерго»


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду