Вхiд
Головна / Суспільство / Події

"Укрзалізниця" підніме ціни на квитки

14-02-2018, 14:37

"Укрзалізниця" підніме ціни на квитки

"Укрзалізниця" має намір в два етапи підвищити вартість квитків для пасажирів. Так, ціни зростуть на 20-24% до кінця 2018 року в зв'язку зі збитковістю пасажирських перевезень.

Про це повідомив в. о. голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов в інтерв'ю УНІАН.

«Ми плануємо до кінця року підвищення вартості квитків на 20-24% в два етапи. Тобто, два рази по 10-12% для того, щоб це було плавно. Перший етап - другий квартал, а другий етап - третій або четвертий квартал» - сказав він.

Такі заходи необхідно вжити в зв'язку зі збитковістю пасажирських перевезень.

«Ми три роки не підвищували ціну на пасажирські перевезення. Це збільшило збитки від пасажирських перевезень. Є багато прикладів, коли автобусні перевезення дорожче залізничних. Наприклад, ціна плацкарта Київ-Костянтинівка - 88 гривень, а автобус коштує 300-500 гривень. Ціна не може бути настільки дешевше, адже залізничний транспорт зручніше» - пояснив Кравцов.

Крім того, планується поділ пасажирських перевезень на класи.

«Ми плануємо дерегуляцію несоціальних перевезень. Це перевезення в СВ і" Інтерсіті + ". Тут ми не виконуємо соціальну функцію, так як квитки там не дешеві, і у нас повинна бути можливість встановлювати ціну самостійно, в залежності від дня тижня, пори року, часу продажу, наповнюваності. Зараз у нас є коридор підвищення ціни відповідно до інструкцій по тарифу» - зазначив представник компанії.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду