Вхiд
Головна / Суспільство

Чим торгують у шкільних буфетах Ужгорода?

31-10-2016, 18:43

Чим торгують у шкільних буфетах Ужгорода?


Під керівництвом заступника міського голови Олександра Білака, за участі представників управління правового забезпечення, управління освіти, відділу торгівлі та захисту прав споживачів Ужгородської міської ради, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Ужгороді Людмили Коломієць було проведено огляд асортименту продуктів у буфетах, перевірку складу виробів на наявність консервантів, дотримання норм реалізації товару відповідно до законодавства.

Асортимент буфетної продукції суворо регламентований, затверджений постановою Головного державного санітарного лікаря України. У ході перевірки було виявлено, що в більшості навчальних закладів є порушення дотримання вимог санітарного законодавства. Також зіткнулися з проблемою неналежної організації «Куточка споживача», де не було чітко зазначено виду товару, цін та іншої актуальної для споживача інформації.

– Ми комісійно перевіримо всі заклади, де підприємці здійснюють торгівлю харчовими продуктами. Хочу наголосити, що така перевірка не є одноразовою, робоча комісія періодично перевірятиме школи. Адже не виключено, що через місяць чи два заборонений товар знову красуватиметься на прилавках шкільних буфетів. За результатами роботи комісії будуть надані висновки, підприємці будуть зобов’язані усунути виявлені недоліки – інакше буде рекомендовано розірвати з ними договір оренди. Керівники навчальних закладів персонально відповідатимуть за дотримання санітарних норм у закладі і щомісяця звітуватимуть про це управлінню освіти міської ради, – підкреслив Олександр Білак.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду