Вхiд
Економіка

У 2017 році забезпечення Порошенко і його Адміністрації обійшлося українцям в 802 мільйони гривень

27-02-2018, 15:13

У 2017 році забезпечення Порошенко і його Адміністрації обійшлося українцям в 802 мільйони гривень

У 2017 році інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності президента Петра Порошенка і його Адміністрації обійшлося українцям в 802 млн 328 тисяч гривень.

Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит "Українських Новин".

Найбільше було витрачено на функціонування державного авіаційного підприємства "Україна" для перевезення вищих посадових осіб держави та очолюваних ними офіційних делегацій - 237,4 млн гривень і 222,8 млн гривень відповідно.

Також в суму 126,5 млн гривень обійшлося забезпечення послугами автомобільного та водного транспорту Порошенко, Адміністрації, керівників інших державних органів.

Відомо, що в 81,2 млн гривень обійшлося забезпечення функціонування державних резиденцій, утримання адміністративних і господарських об'єктів.

34,3 млн гривень було витрачено на здійснення закордонних візитів Петра Порошенка, ще 7 млн - на їх підготовку, 2,5 млн - на відрядження співробітників Адміністрації та Держуправління справами. 13,9 млн гривень було витрачено на проведення офіційних заходів за участю Порошенко, 7,3 млн гривень - на перевезення авіарейсами голови Верховної Ради Андрія Парубія, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та очолюваних ними офіційних делегацій, 5,7 млн гривень - на авіаперевезення по Україна делегацій на чолі з Порошенком.

На проект з облаштування приміщень для представництва НАТО в Україні було витрачено 12 млн гривень, на проведення представницьких заходів - 10,3 млн гривень.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду