Вхiд
Головна / Суспільство / Політика

Глава МЗС Угорщини заявив, що Україна починає "брутальну атаку" на права меншин говорити рідною мовою

2-03-2018, 20:19

Глава МЗС Угорщини заявив, що Україна починає "брутальну атаку" на права меншин говорити рідною мовою

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що рішення Конституційного суду України щодо мовного закону свідчить про "брутальні атаки" української влади з прав національних меншин говорити рідною мовою.

Про це повідомляється на офіційному сайті уряду Угорщини, передає Кореспондент.

Міністр переконаний, що відбуваються в Україні, не може відбуватися в правовому полі. Також він додав, що тепер усі переконалися в тому, що меншини знаходяться під атакою в Україні.

«Будь-який, хто сумнівався, чи дійсно меншини знаходяться під атакою в Україні, тепер отримав відповідь на питання» - заявив Сийярто.

Глава МЗС Угорщини впевнений, що атака на нацменшини почалася з закону "Про освіту" та продовжилася нападами на штаб-квартиру Товариства угорської культури Закарпаття. Він зазначив, що в Україні здійснюється брутальний напад на національні громади.

«В Україні здійснюється брутальний напад на національні громади. Серія пов'язаних дій почалася з закону Про освіту і продовжилася нападами на штаб-квартиру Товариства угорської культури Закарпаття, а тепер зруйнований мовний закон, який надавав можливість меншинам користуватися своєю рідною мовою» - додав Сійярто.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду