Вхiд
Головна / Відео

В Ужгороді псевдоактивісти влаштували скандал в обласному кардіодиспансері

3-03-2018, 17:37

В Ужгороді псевдоактивісти влаштували скандал в обласному кардіодиспансері

Нещодавно ми повідомляли, що в Закарпатському кардіодиспансері був протестований сучасний в Україні ангіограф. Однак радість медиків була затьмарена скандалом, який влаштувала група так званих активістів.

Протягом двох останніх місяців група псевдоактивістів на чолі з Миколою Залізняком, Ларисою Ступак і Іваном Данацко в своїх публікаціях в соціальних мережах і під час чи не щоденних візитів в обласний департамент охорони здоров'я та обласний кардіологічний диспансер влаштовували показові «шоу», звинувачуючи чиновників та медиків в перевищенні закупівельних цін на те чи інше обладнання. А перевірка нового устаткування, зокрема, ангіографа, вилилася в справжній скандал.

В рамках реалізації проекту Світового банку в область було закуплено два сучасних ангиографічні апарати. Один - для обласного кардіодиспансеру, а другий - для нового кардіологічного відділення в Хусті. Під час чергового візиту-перевірки «активістів» в обласний кардіодиспансер ситуація почала різко загострюватися. «Активісти за викликом» намагалися зірвати прийом обладнання, лікарі не могли піти до хворих в операційну і закінчити роботу, а європейський представник компанії-виробника ангіографів Siemens знаходився в шоці від побаченого ... Зрештою ситуацію вдалося спрямувати в робоче русло, і комісія фахівців таки закінчила експертну оцінку обладнання.

Однак погоджуватися з таким звинуваченнями і безцеремонним поводженням псевдоактивістів як керівництво закладу, так і колектив медиків не збирається. На кону - фінішна пряма до реалізації довгоочікуваного проекту Світового банку та придбана роками бездоганна репутація, на захист якої в відкритому листі особисто підписалися 80 осіб колективу. Працівники кардіодиспансеру категорично засуджують дії псевдоактивістів і підкреслюють, що не потерплять дискредитації імені закладу ні з чийого боку. Нападки з боку псевдоактивістів відтепер будуть припинятися радою колективу диспансеру, які буде відстоювати інтереси закладу і області як потужна і професійна організація.

P.S. У публікації використано сюжет телеканалу "Перший кабельний», який під впливом «псевдоактивістів» було видалено незабаром після його оприлюднення.Про це повідомляє uzhgorod.in


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду