Вхiд
Суспільство / Фото / Події

Організатор підпалу угорського представництва в Ужгороді втік в Придністров'ї

5-03-2018, 15:03

Організатор підпалу угорського представництва в Ужгороді втік в Придністров'ї


Керівник Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль озвучив подробиці про тих, хто стояв за підпалом офісу Товариства угорської культури Закарпаття (ТУКЗ). За словами Москаля, особистість організатора встановлена, він втік в Придністров'ї і оголошений в розшук.

«Це житель Придністров'я, який відразу після злочину втік додому. За нашою інформацією, він співробітник "МГБ" ( "міністерства держбезпеки") Придністров'я. З огляду на статус цієї території, зараз він недосяжний для українських правоохоронних та судових органів », - пояснив Москаль.

Голова Закарпатської області не сумнівається, що за двома диверсіями проти угорського культурного представництва стоїть ФСБ Росії: «У нас є інформація, що російські спецслужби намагалися підключити для підпалу місцевих" активістів ", і тільки після того, як це не вдалося, задіяли виконавців з інших регіонів. Мета провокації була зрозуміла відразу - посварити українців і угорців ». Москаль не виключає, що росіяни спробують повторити злочинні акції в середині березня, в дні святкування річниці Карпатської України.

За першу спробу підпалу офісу ТУКЗ були заарештовані громадяни Польщі, члени праворадикальної організації «Фаланга». До здійснення другої диверсії організатори залучили жителів Черкас і Кропивницького. Передбачувані виконавці затримані.

Фото zk. npu / Facebook

Джерело: http://fakty.ua


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду