Вхiд
Головна

Суспільство угорців на Закарпатті просить ОБСЄ ввести свою місію

7-03-2018, 20:00

Суспільство угорців на Закарпатті просить ОБСЄ ввести свою місію

Представники товариства угорської культури просять ОБСЄ направити в Закарпатську область свою місію. Пропозиція потупивши після нападів на офіс в Ужгороді. Про це повідомляє Закарпаття онлайн з посиланням на офіційну заяву, передає Кореспондент.

У суспільстві "вітають пропозицію ОБСЄ про створення на Закарпатті спеціальної моніторингової місії, оскільки, з огляду на події, які відбулися в області останнім часом, це вкрай необхідно ініціативи".

«Очолює їх делегацію Джорджіо Зельковіч, і я з ним розмовляв. Ми обговорили кілька питань, в тому числі терористичну атаку проти офісу Товариства угорської культури Закарпаття. Ми домовилися з ним, що після проведеного моніторингу він зробить пропозицію своїм керівникам, щоб в Закарпатті на постійній основі працювали представники ОБСЄ» - заявив перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Барто.

Як відомо, в ніч з 26 на 27 лютого стався другий підпал будівлі Товариства угорської культури Закарпаття. 4 лютого в Ужгороді в будівлю закарпатського союзу угорців кинули пляшку із запальною сумішшю. Подія кваліфікували як теракт.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду