Вхiд
Головна / Події / Політика

МЗС Угорщини заявив про направлення місії спостерігачів ОБСЄ на Закарпаття

9-03-2018, 10:37

МЗС Угорщини заявив про направлення місії спостерігачів ОБСЄ на Закарпаття

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто під час зустрічі в Будапешті з головою Товариства угорської культури Закарпаття Ласло Брензович заявив про направлення місії спостерігачів ОБСЄ на Закарпатті.

Про це повідомляється на сайті угорського уряду, передає Країна.

Міністр зазначив, що занепокоєння з приводу серії нападів на угорську меншину в Україні зростає. Також він додав, що угорський уряд очікує, що українська влада забезпечить безпеку угорців на Закарпатті.

«Занепокоєння з приводу серії нападів на угорську меншину зростає. Ми очікуємо, що українська влада забезпечить безпеку угорців на Закарпатті, і ми вітаємо розширення присутності спостерігачів ОБСЄ на Закарпатті» - сказав міністр закордонних справ Угорщини.

Він зазначив, що Угорщина знову буде підтримувати прагнення України до європейської інтеграції, тільки якщо не буде введено в дію закони, які обмежують права угорців на території країни.

«Угорщина знову буде підтримувати прагнення України до європейської та євроатлантичної інтеграції, тільки якщо не буде введено в дію закони, які обмежують права угорців» - резюмував Сийярто.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду