Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Термальний аквапарк побудують в Берегово

12-03-2018, 14:37

Термальний аквапарк побудують в Берегово

Незабаром в Берегово, куди їдуть лікуватися термальними водами, з'явиться Thermal Maximus - сучасний термальний аквапарк. Він повинен привернути в місто ще й тих, хто хоче просто відпочити і отримати велнес-процедури.

Міський голова Золтан Бабяк сподівається, що будівництво почнеться вже цього літа.

Після введення об'єкта в експлуатацію регіон повинен стати більш привабливим для людей, зацікавлених в оздоровчому туризмі. До того ж це нові робочі місця і наповнення бюджету.

Термальний аквапарк Thermal Maximus буде розрахований на комфортне перебування 1200-1700, а в високий сезон - і 2500 відпочиваючих.

Золтан Бабяк запевнив, що комплекс буде відповідати всім сучасним вимогам. Інвестори планують ввести в експлуатацію Thermal Maximus вже через два роки.

Це буде комплекс з закритих і відкритих басейнів з цілющою мінеральною водою. Для купання дітей обладнують спеціальні місця, зроблять прісні плавальні розважальні басейни з водними гірками та атракціонами. Туристам запропонують послуги SPA-центрів. Очиститися можна буде в сауні, а підкріпитися - в кафе.

І важливо, що при термальному аквапарку буде чотиризірковий готель на 260 номерів з конференц-залом на 300 місць.

Місцева влада очікують, що Thermal Maximus стане центром відпочинку не тільки для українських, а й для європейських туристів, які звикли до певного рівня сервісу.

Варто відзначити, що раніше глава регіональної туристичної організації Закарпаття Федір Шандор заявляв, що вже в 2018 році в області з'явиться два унікальних комплексу - перші в Україні геотермальні парки, в Ужгороді та Мукачеві. Місцева влада і підприємці почали підготовку необхідної інфраструктури ще в минулому році.

Джерело: http://experttur.com


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду