Вхiд
Головна / Події / Політика

Голова Закарпатської ОДА зажадав дострокового припинення повноважень Рахівської міської ради

24-03-2018, 10:26

Голова Закарпатської ОДА зажадав дострокового припинення повноважень Рахівської міської ради

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль відреагував на нещодавню заяву Рахівської міської ради з приводу звернення депутатів до Верховної Ради України з вимогою звільнення глави МВС Арсена Авакова, генерального прокурора Юрія Луценка та імпічменту президента Петро Порошенко.

Про це пише Мукачево.нет.

Москаль підкреслив, що планує оскаржити рішення Рахівської міської ради в Закарпатському окружному адміністративному суді. Крім того, він зажадав дострокового припинення повноважень депутатів міськради.

«Те, що це рішення буде скасовано судом, у мене ніяких сумнівів немає. Після цього особисто я ініціював перед Верховною Радою України питання про дострокове припинення повноважень Рахівської міської ради і призначення позачергових виборів» - сказав він.

Слід зазначити, що вчора, 22 березня, 17 з 26 депутатів Рахівської міської ради проголосували за відставку генпрокурора і міністра МВС, а також імпічмент президента.

«Важливо відзначити, що підтримав це звернення також і мер Рахова Віктор Медвідь. У зверненні йдеться про те, що відставка генпрокурора і міністра МВС, а також імпічмент президента має стати відповідальністю за розгін протестуючих під Верховною Радою 3 березня» - сказано в повідомленні.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду