Вхiд
Головна

Президент України виступив з урочистою промовою з нагоди Дня СБУ

24-03-2018, 17:02

Президент України виступив з урочистою промовою з нагоди Дня СБУ

Сьогодні, 24 березня, президент України Петро Порошенко виступив з урочистою мовою в честь 26-ї річниці створення Служби безпеки України.

«Кожен з 26 років, протягом яких працює Служба безпеки України, був по-своєму важливим. Але саме останні чотири - найважливіші, найскладніші і переломні: СБУ нарешті стала дієвим механізмом для захисту безпеки держави та її громадян. Вітаю офіцерів і співробітників СБУ і спасибі за вашу віддану службу Батьківщині!» - написав глава держави на своїй сторінці в Facebook.

Президент зазначив, що на рахунку СБУ знаходяться сотні розкритих інформаторів ворога, викритих бойовиків, десятки попереджених терористичних актів і диверсій, повідомляє Укрінформ.

Під час виступу глава держави підкреслив, що остаточна редакція закону "Про національну безпеку України" передбачає парламентський контроль за діяльністю СБУ.

«Остаточна редакція нового закону "Про національну безпеку" передбачає цивільний парламентський контроль за діяльністю СБУ. Це важливо, щоб в повній мірі забезпечити відповідність закону стандартам НАТО, а членство в НАТО - наша стратегічна мета» - сказав він, передає 112 канал.

Крім того, на урочистому заході був присутній і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що День Служби безпеки України відзначається щорічно 25 березня - в день прийняття Верховною Радою України Закону України "Про Службу безпеки України" (від 25 березня 1992).

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду