Вхiд
Головна / Суспільство

22-річний мешканець Тячева бив чехів, аби свої боялися

1-11-2016, 10:30

22-річний мешканець Тячева бив чехів, аби свої боялися


Заробітчанство для нашого краю – річ звична. Багато хто виїжджає на сезонні роботи на тривалий час. Окремі з краян їдуть навіть сім’ями.

Звичайно, коли все довкола дорожчає, а працевлаштуватися вдома неможливо, трудова міграція є єдиним спасінням від зубожіння. Утім нерідко полюбляють наші земляки на чужині й показати свій норов.

Владислав Бєлов (з етичних міркувань імена дійових осіб у матеріалі змінено) у Чехію їздив із 18 років. Спочатку з батьком, потім із друзями. У Празі мав уже навіть постійну роботу. Додому приїжджав рідко, але в рідному місті частенько випивав. Пристрасть до оковитої не приховував хлопець і за кордоном. Нерідко після закінчення робочої зміни на будівництві перехиляв із товаришами по кілька пляшок пива. І все було б добре, аби на гарячу голову Владислав не починав зчиняти бійки. Якось відлупцював земляка так, що його довелося доправляти до лікарні й накладати шви. Умів, правда, тячівець своїх і захистити. Якось роботодавець занизив закарпатцям зарплатню, тож Владислав так його налякав кулаками, що вся бригада отримала ще й преміальні.

Утім запальний норов хлопця був на користь його друзям далеко не завжди. Якось після чергового застілля у вихідний Владислав Бєлов укотре перебрав зайвого. Спочатку розмахував руками в кімнаті, де жив разом з іншими робітниками. А потім ніби заспокоївся і запросив хлопців до кафе, навіть запропонував пригостити їх за власний рахунок.

У кав’ярні однією чаркою закарпатська гостина не закінчилася. Тож амбіції наростали в хлопця після кожної перехиленої склянки. Коли він був уже добряче напідпитку, знову затіяв дискусію і навіть ударив одного з приятелів. Це побачив охоронець і спробував випровадити сп’янілого клієнта на вулицю. Однак Владиславу це не сподобалося, і він накинувся на чеха. Не довго розмірковуючи, офіціант викликав поліцію. Хлопця заарештували. Однак незабаром випустили, правда, тепер до Чехії для нього дорога закрита.

Вдалося телефоном поспілкуватися з Владиславом. Він пояснив, що має емоційний характер, а вживати алкоголь йому не можна. Однак запевнив, що завжди виступає за справедливість. Тож того разу йому не сподобалося зневажливе ставлення до українців за кордоном.

Приятель мешканця Тячева, який працював разом з ним, розповів, що від хлопця йому й самому не раз перепадало, однак переконаний, що не один Влад дебоширить за кордоном… принаймні йому в Чехії доводилося понад 10 разів бути свідком інцидентів із закарпатцями.

М.Алдон


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду