Вхiд
Головна / Суспільство / Події / Політика

Аксьонов створив «Рада кримських татар» і призначив себе її головою

2-04-2018, 13:00

Аксьонов створив «Рада кримських татар» і призначив себе її головою

«Глава» окупованого Криму Сергій Аксьонов своїм «указом» створив «Рада кримських татар», незважаючи на репресії, що застосовуються до кримських татар «владою».

Відповідний «документ» розміщений на офіційному сайті, підконтрольного Кремлю «кримського уряду», передає кореспондент 3652.ru.

Згідно з документом, «Рада кримських татар» створений з метою «відновлення історичної справедливості, політичного, соціального і духовного відродження кримських татар, які зазнали незаконної депортації і політичних репресій за національною ознакою».

Головою, так званої «Ради» став Сергій Аксьонов, його заступниками - «муфтій» Криму Хаджі Еміралі Аблаєв і ректор КІПУ Чингіз Якубов.

Секретарем «Ради» призначена професор Таврійської академії КФУ Лемара Селенди. Членами новоствореного органу стали 12 осіб.

Також указом затверджено положення про «Раду кримських татар» при «чолі» окупованого Криму.

Нагадаємо, 17 лютого на так званому «Курултаї мусульман Криму» було прийнято рішення про створення підконтрольного окупантам «Ради кримськотатарського народу».

До його складу увійшли 15 осіб. Після цього було прийнято рішення про створення «Консультативної ради кримських татар» при «чолі» окупованого Криму.

Як відомо, «влади» окупованого Криму застосовує репресії до кримським татарам, незаконно їх затримують, а в список екстремістських організацій, заборонених в Росії, входять такі об'єднання як «Меджліс кримськотатарського народу», «Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі» та інші.

Джерело: https://ghall.com.ua


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду