Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Ремонт автомобільної дороги М-25 почнуть в найближчі дні

4-04-2018, 13:00

Ремонт автомобільної дороги М-25 почнуть в найближчі дні
Як заявляв раніше Геннадій Москаль, з переліку міжнародних доріг виділено 170 мільйонів гривень тільки на а / д М-06 «Київ - Чоп», яка в межах Закарпаття має протяжність 132,5 кілометра. На інші міжнародні дороги Служба автомобільних доріг не виділила ні копійки.

Однак, як повідомив начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства Ужгородської районної державної адміністрація Станіслав Матвієнко, все ж «на днях починається капітальний ремонт державної автомобільної дороги М-25« КПП «Соломоново» - В.Добронь - Яноші з під'їздом до КПП «Косино ». В Ужгородському районі в межах територіальних громад м.Чоп, В.Добронь, М.Добронь, Червоне, Тисаашвань.

Всім причетним: це не тільки ремонт дорожнього полотна і узбіч, а й повна реконструкція придорожньої інфраструктури - зупинки, стоянки, магазини, кафе, «заправки», готелі, ресторани тощо. Це шанс поліпшити економічний і фінансовий стан не тільки існуючих приватних підприємств, але і для нових охочих взяти участь у розвитку придорожньої інфраструктури «Мукачево- Чоп», а потім і поліпшення фінансово-економічного стану прилеглих територіальних громад ».

Джерело:
http://uzhgorod.in


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду