Вхiд
Події

Новий заступник головного прокурора області

1-11-2016, 13:06

Сьогодні, 1 листопада прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк представив колективу відомства свого нового заступника – начальника управління представництва інтересів громадянина або держави в суді Андрія Новікова.

Новий заступник головного прокурора області

Прокурор області зазначив, що Андрій Аркадійович для Закарпаття - людина нова. За весь час своєї професійної діяльності він набув достатньо досвіу і впевнений, що свої знання спрямує на забезпечення встановлення справедливості та стабільності в нашому регіоні.
Народився Андрій Новіков у лютому 1976 року у Могилів-подільську Вінницької області. У 1999 році закінчив юридичний факультет Київського держуніверситету імені Тараса Шевченка. Пройшов практично усі щабелі прокурорської служби.
Обіймав посади заступника прокурора одного з районів м. Вінниці, працював начальником відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством Вінницької області.
Працював Андрій Аркадійович і в Генеральній прокуратурі України на посаді прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні досудового слідства у кримінальних справах про злочини пов`язані з корупцією управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.
Остання, перед призначенням в Закарпаття посада - прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та Держприкордонслужби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.
Одружений, виховує двох дітей.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду