Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Всього 7 євро потрібно заплатити українцям при оформленні візи для поїздки в ЄС

2-05-2018, 15:27

Всього 7 євро потрібно заплатити українцям при оформленні візи для поїздки в ЄС

Українцям, а також жителям інших країн, у яких також відкритий безвізовий режим Євросоюз вимагає оформляти спеціальний дозвіл на в'їзд в Шенгенську зону. За нього доведеться заплатити 7 євро.

Відповідне рішення прийняли посли Євросоюзу на засіданні 25 квітня. У той же час відзначимо, що ці правила вступлять в силу, якщо їх підтримає Європарламент і Рада ЄС, передає Zaxid.нет.

Варто відзначити, що українцям з біометричними паспортами, перед поїздкою потрібно буде проходити перевірку, метою якої є сприяння підвищенню внутрішньої безпеки та запобігання нелегальній імміграції, а також зменшення затримок на кордонах. Для цього вони повинні заздалегідь заповнити заяву-анкету через інтернет. Вартість такого документа складе сім євро.

Надана інформація буде перевірятися за базами даних ЄС та Інтерполу. Якщо заборон або зауважень не буде, то людина отримає дозвіл на в'їзд в Шенгенську зону. У Євроради припускають, що так буде з більшістю заяв. Однак якщо виникнуть підозри або інформація потребує додаткового аналізу, то заявку мандрівників компетентні органи обробляти вручну. У будь-якому випадку термін розгляду інформації з винесенням відповідного рішення не буде перевищувати 96 годин.

При цьому в Євроради відзначили: наявність дозволу не буде стовідсотковою гарантією на в'їзд до Європи. Остаточне рішення буде приймати прикордонник.

Дозвіл на в'їзд буде діяти три роки або до закінчення терміну дії закордонного паспорта або іншого документа, зареєстрованого при оформленні заявки, в залежності від того, що станеться раніше.

Для того, щоб нові правила вступили в силу, їх ще повинен підтримати Європейський парламент і затвердити Рада ЄС.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду