Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Українці ризикують захворіти страшними хворобами відпочиваючи на природі

14-05-2018, 09:56

Українці ризикують захворіти страшними хворобами відпочиваючи на природі

Керівник столичного управління Госпродпотребслужби Олег Рубан заявив, що українці відпочиваючи на природі ризикують захворіти на кліщовий бореліоз і лайм-бореліоз, викликаний укусами кліщів, лептоспірозом, який поширюють гризуни, а також підхопити гостру кишкову інфекцію.

Про це повідомляє УНН.

 "З початком літнього сезону в кожному регіоні проводяться рейди-перевірки по всім рекреаційних зонах і пляжам. Якщо такі заходи не проводяться, то люди ризикують захворіти на кліщовий бореліоз і лайм-бореліоз, які можуть виникати через укуси кліщів. Якщо не проводилася відповідна обробка території від кліщів, то є ризик фіксації таких хвороб ", - сказав Рубан.

 Він повідав, що робити при укусі кліща. Необхідно негайно звертатися за медичною допомогою з метою зняття кліща, діагностики кліща і призначення відповідного лікування.

Ця інфекція поширена по всій території України.

Ще під час відпочинку на природі українці ризикують захворіти на лептоспіроз, що пов'язано з непроведенням дератизаційних заходів в зонах відпочинку. Цю смертельно небезпечну хворобу поширюють щури та інші гризуни.

За словами експерта, купаючись у водоймах, українці ризикують отримати гостру кишкову інфекцію, що відбувається при ковтанні води.

Джерело: Відомості-Україна

http://vedomosti-ua.com/91596-otdyhaya-na-prirode-ukraincy-riskuyut-zabolet-strashnymi-boleznyami.html


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду