Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Фірма «ПБС» зробить ремонт дороги Ясіня-Чорна Тиса на замовлення КП «Будкомплектторг» на суму 18,5 млн грн

16-05-2018, 15:28

Фірма «ПБС» зробить ремонт дороги Ясіня-Чорна Тиса на замовлення КП «Будкомплектторг» на суму 18,5 млн грн

23 квітня 2018 року Комунальне підприємство Закарпатського міськради «Будкомплектторг» провело конкурс на отримання послуг капітального ремонту автомобільної дороги загального користування Ясіня-Чорна Тиса Рахівського району через систему електронних закупівель «Prozorro». За результатами було акцептовано пропозицію ТОВ «ПБС» з сумою закупівлі 18,5 млн гривень.

Всього в аукціоні брали участь 3 компанії - ТОВ «ПБС», S.C. Тrameco s.a і ПП «Роса-ІФ».

За результатами конкурсу було укладено договір на отримання послуг капітального ремонту автомобільної дороги загального користування Ясіня-Чорна Тиса Рахівського району з ТОВ «ПБС» на суму 18 500 000 гривень.

Ще, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» -https: //youcontrol.com.ua/catalog/company_details/32872788/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з'ясувати, що переможець торгів - ТОВ «ПБС», створено в березні 2004 року зі статутним капіталом 6 020 500,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться якась Іванна Непік. Підприємство почало приймати участь в закупівлях з лютого 2010 року.

Цей аукціон, пройшов без видимих ​​порушень, проте так буває далеко не завжди і в разі, якщо Ви все ж зіткнулися з дискримінацією або порушеннями прав, закликаємо повідомляти про такі факти в Громадську організацію «Верховенство права» на електронну пошту http: // verhovenstvo. com / contacts


Джерело: verhovenstvo.com


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду