Вхiд
Головна / Суспільство / Політика

Потрібно назівать речі своїми іменами, що відбувається в Україні - війна, -  президент Естонії

3-06-2018, 11:47

Потрібно назівать речі своїми іменами, що відбувається в Україні - війна, -  президент Естонії

У суботу, 2 червня під час конференції пам'яті колишнього президента Леннарта Мері в Талліні, президент Естонії Керсті Кальюлайд закликала відмовитися від евфемізмів і називати те, що відбувається в Україні війною.

Про це передає Кореспондент.

"Важливо називати речі своїми іменами кажучи про Грузію і Україну - війна є війна і окупація є окупація", - заявила вона.

За її словами, що "в міжнародних колах як і раніше, кажучи про Грузію і Україну, користуються такими евфемізмами як" адміністративна прикордонна лінія "або" заморожений конфлікт ".

"Ми повинні хоча б зі своїми партнерами і союзниками відкрито говорити про те, наскільки близько ми знаходимося до обриву на скелі в порівнянні з початком століття", - сказала вона.

Також вона зазначила, "що б ми не думали про якість того, що відбувається в Україні, люди України є вільними. Це дуже велика перевага, яке дозволяє вибудовувати сильну економіку і правову державу. Ніщо не пропало до тих пір, поки люди можуть бути розгніваними на своїх політичних лідерів без побоювань за наслідки ".

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду