Вхiд
Головна / Суспільство / Події / Політика

Влада готова продати суверенітет країни за чергову подачку МВФ

6-06-2018, 20:33

Влада готова продати суверенітет країни за чергову подачку МВФ

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради заявив, що влада готова продати суверенітет країни за чергову подачку МВФ.

"Ми абсолютно проти такої політики і пропонуємо новий економічний курс, який дозволить створити 2 мільйони нових робочих місць, залучити 1000 млн. Доларів інвестицій в реальний сектор економіки, досягти 8% зростання економіки в рік і радикального збільшення доходів громадян", - переконливо заявив головний радикал країни.

З його слів, потрібно перейти від сировинної і боргової економіки в виробничо-інноваційної, через розвиток інфраструктури.

"Також через розвиток власного виробництва, впровадження інновацій, усунення бар'єрів для вітчизняних виробників, податкові та митні преференції, державні гарантії, дешеві кредити, стимулюючі тарифи і чіткі правила гри. Головне в цьому процесі - соціально-справедливий розподіл економічного пирога. Виграти можуть всі громадяни , а не купка олігархів. Точкою опори повинні стати 45000000 український, а не міжнародні інститути ", - підкреслив політик.

Безпосередньо Ляшко закликав уряд підтримати їх пропозицію.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду