Вхiд
Головна / Суспільство / Події / Політика

27,1% українців вважають, що ситуація в країні вимагає "майже революційних" змін

9-06-2018, 10:34

27,1% українців вважають, що ситуація в країні вимагає "майже революційних" змін

Для поліпшення ситуації в Україні тільки 24,7% опитаних вважають, що потрібні поступові реформи і вирішення найбільш гострих проблем. Такими є результати опитування, проведеного 11-22 травня "Соцісом", пише "Гордон".

Респондентам соціологи поставили запитання: "Для поліпшення ситуації в країні і підвищення якості життя людей яким чином потрібно діяти?"

27,1% опитаних заявили, що ситуація в країні вимагає кардинальних, "майже революційних" змін в більшості сфер суспільства.

44,2% українців вважають, що потрібно реформувати проблемні сфери "рішуче і досить швидко".

4,1% - відмовилися відповідати на питання.

За судження респондентів, відповідальність за забезпечення соціального захисту громадян України в першу чергу лежить на уряді (63,4%), президентові (43,9%), парламенті (30,6%) і місцевої влади (14,3%).

5% заявили, що за соціальний захист відповідають самі громадяни. Ще 2,1% сподіваються на міжнародні та неурядові організації, а 1,6% - на політичні партії.

Дослідження проводилося по всій території України, у всіх областях в тому числі в місті Києві. Всього було опитано 3 тис. Осіб у віці від 18 років і старше методом особистого інтерв'ю у них вдома.

 Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду