Вхiд
Головна / Суспільство / Фото / Відео / Події

На Закарпатті один з найпоширеніших видів злочинів це квартирні крадіжки

9-06-2018, 18:19

На Закарпатті один з найпоширеніших видів злочинів це квартирні крадіжки

Зазвичай, збільшення активності злодіїв припадає саме на літо, в сезон відпусток, для крадіїв розпочинаються справжні “жнива”.

Поліція Мукачева просить допомогти впізнати чоловіків, які можуть бути причетними до крадіжок – коментар про крадіжки протягом останніх місяців. За усіма фактами цих злочинів відкритті провадження за статтею 185 ч.3. кримінально кодексу України, якщо зловмисників встановлять, їм загрожує від 3 до 6 років.

В основному викрадають малогабаритні речі, це: гроші, та ювелірні вироби. Щодо того, як вберегти свою оселю від злочинців, то правоохоронці радять: скоротити до мінімуму коло осіб, які б знали про вашу відсутність вдома, не хизуватися дорогими покупками, не економити на вхідних дверях та на якісних, і надійних замках.

Люди ж цих правил не дотримуються. Поліція каже: всі замки зламуються, різниця полягає лише в часі та кількості шуму – коментар начальник Управління поліції охорони в Закарпатській області – Також закликають при можливості, встановити сигналізацію. Нагадують і про порядок дій, якщо ви побували вдома, і побачили сліди непроханих гостей: взламані двері, чи вікна, перекинуті речі у будинку.

Викликати поліцію зателефонувавши на лінію 102, нічого не чіпати, щоб зберігти сліди. Ще зазначають, що чим швидше ви повідомите до поліції про злочин, тим більша імовірність що грабіжників знайдуть.Джерело: http://zak-insider.com


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду