Вхiд
Головна / Суспільство

Депутати від ЄЦ заблокували будівництво реабілітаційного іпоцентру (Відео)

1-11-2016, 19:10

Депутати від ЄЦ заблокували будівництво реабілітаційного іпоцентру (Відео)
Регіональний карпатський реабілітаційний центр для дітей з використанням іпотерапії має з’явитися на Закарпатті – у селі В. Визниця, що на Мукачівщині. Кошти для будівництва багатофункціонального лікувально-реабілітаційного закладу також знайдено – це грантовий проект, який готовий фінансувати уряд Угорщини. За справу по будівництву центру береться ТзОВ «Реабілітаційно-рекреаційний центр «Росинка-Карпатія», директор Ігор Герей.
Але справу загальмували депутати Верхньовизницької сільради, які не погодили питання про виділення землі. Ігор Герей звинуватив у цьому депутатів райради від Єдиного Центру, зокрема, Світлану Гузинець, яка переслідуючи намір нажитися, продавши підприємцю земельні ділянки, блокує виділення землі під забудову реабілітаційного центру.
Для самого села зі збитковим бюджетом поява лікувального закладу – це створення нових робочих місць та надходжень до сільської казни, що означає розвиток занедбаної інфраструктури населеного пункту. Реабілітаційний центр покликаний надавати послуги з лікування, діагностики та реабілітації дітей з синдромом Дауна, ДЦП, вадами зору. Зможуть пройти курс психологічної реабілітації діти зі Сходу й діти учасників АТО. То ж, слово за сільськими депутатами, які скажуть його вже завтра, 02 листопада, під час чергової сесії сільради.
Деталі – у відео сюжеті ТРК «М Студіо»


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду